MAGAZİN GAZETE DERGİ TV | Türkiye'nin En Kolay Okunan Haber Magazin Sitesi

25 Mayıs 2024 Cumartesi 04:00
Chrome Kullanıyorsanız:
1.Tarayıcınızın sağ üstündeki, şuna benzeyen düğmeye tıklayın:
2.Options veya Seçenekler yazan kısma tıklayın.
3.Home Page veya Ana sayfa yazan kısma sitemizin adresini yapıştırın ve kaydedin.

Firefox Kullanıyorsanız:
Sitemizin adresinin tamamını seçin ve tutup anasayfa düğmesine sürükleyin.

Anasayfa düğmesi genelde şöyle görünür:

Bize Ulaşın

İMTİYAZ SAHİBİ
EFO Media GmbH

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Müslüm KARAASLAN  [email protected]

HABER MÜDÜRÜ
Ezel AMİROVA [email protected]

KREATİF DİREKTÖR 
Ulrich MAYER  [email protected]

EDİTÖRLER
Gülşen ülkü DEMİREL [email protected]
Yaren REİS [email protected]
Stefan STANISLAWSKI [email protected]

 

İLETİŞİM
Mühlenstr. 18A, 14167 Berlin

Tel  : +49 (030) 754 391 72
WA : +49 (176) 746 33 800 
 
 


 

Hakkımızda

TÜRKİYE'NİN EN KOLAY OKUNAN HABER SİTESİ

Dünya haberi 20 dakikada senin olsun...

MGDTV.COM; güvenilir yayınları, magazin dünyasının en klas ve tarafsız habercilik anlayışı ile adından söz ettiren uzman kadrosu ile, magazin yayıncılığına yeni bir soluk getiriyor.

MGDTV.COM, magazin ve tartışma yaratacak olay haberleri ile okuyucularının ve takipçilerinin hayat ritmine renk katıyor.

Modadan sanata, politikadan spora, hayatın tüm alanında magazine konu olan her haber MGDTV (Magazin Gazete Dergi TV) haber magazin sitesinde yer alacaktır.

İlkeli ve kaliteli habercilik anlayışı ile magazin haberlerinde çığır açacak olan MGD TV, bundan böyle magazine sıra dışı, tarafsız bakış açısı ile farklı ve görsel bir yorum getiriyor.

MGDTV.COM da günün öne çıkan gelişmelerinin perde arkası, Türkiye’nin yoğun gündeminin ayrıntılı analizini farklı görüşteki uzman editörleri ve birbirinden değerli yazarları ile ele alınıyor.

Dünya neleri konuşuyor? Türkiye’de ve Dünyada neler oluyor, gündemin sıcak gelişmelerini, son dakika haberleri MGDTV de takip edilecektir. Haberden aktüaliteye, modadan sanatta, müzikten sağlığa, ekonomiden politikaya kadar hayata dair her şey MGDTV.COM da yer alıyor.

Açılışlar, davetler ve çok özel röportajlar, magazinsel bakış açısı ile MGDTV.COM da buluşuyor. Cemiyet hayatının seçkin simaları, iş dünyasının önde gelen isimleri ve sanatın gerçek temsilcileri MGDTV.COM da yerini alıyor.

MGD TV Genel yayın yönetmenliğini deneyimli televizyoncu ve gazeteci Cenk YENGİLOĞLU yapmaktadır.

İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik

Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran "aracı" olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Mimiksiz Habercilik

Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin "iyi haber / kötü haber", "müjdeli haber / kara haber" olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura "şimdi sevinmelisin" veya "şimdi üzülmesin" havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

Açıklık

Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.

Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik

Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye'yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler postacıyız. Görevimiz postayı alıcısına zamanında ulaştırmaktır. Bunun dışında "halkı aydınlatmak", "halka yol göstermek", "hükümeti yola getirmek", "toplumu düzeltmek" gibi görevlerimiz yoktur.

NE YAPIYORUZ?

Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.

Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

YASALARA %100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

Resmi Abonesi Olduğumuz Ajanslar     

  • Doğan Haber Ajansı (DHA)

Türkiye'nin en kolay okunan haber sitesi olarak siz okuyucularımıza daima güvenilir ve objektif yayıncılık anlayışımızla hizmet vermekteyiz.
En güncel ekonomi haberleri, borsa durumu, finans, en yeni spor, sanat ve tarafsız siyaset haberlerine günlük olarak ulaşabileceğiniz geniş bir platform. Sıkılmadan okuyabileceğiniz, renkli görselleri ile, detaylı ancak bir o kadarda kısa ve öz yazılan içerikleriyle haber magazin Mgd Tv hizmetinizde.