MAGAZİN GAZETE DERGİ TV | Türkiye'nin En Kolay Okunan Haber Magazin Sitesi

05 Aralık 2022 Pazartesi 17:57
Chrome Kullanıyorsanız:
1.Tarayıcınızın sağ üstündeki, şuna benzeyen düğmeye tıklayın:
2.Options veya Seçenekler yazan kısma tıklayın.
3.Home Page veya Ana sayfa yazan kısma sitemizin adresini yapıştırın ve kaydedin.

Firefox Kullanıyorsanız:
Sitemizin adresinin tamamını seçin ve tutup anasayfa düğmesine sürükleyin.

Anasayfa düğmesi genelde şöyle görünür:

ANASAYFA MGD STORE MARKETİNG OTOMOBİL TEKNİK ADVERTORIAL Saniyede lastik tamiri yapan ürün

Görüş ve Düşünceleriniz?

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhattapları tarafından dava açılabilmektedir.

LASTİK ZIRHI BULUNDU

Saniyede lastik tamiri yapan ürün

Araçların en önemli parçası can taşıyan lastikleriniz de oluşan patlağı saniyeler içinde tamir eden ürün Lastik Zırh
07 Haziran 2014 Cumartesi 13:39

Lastik Zırhı Nedir?

Lastik Zırhı, tehlikeli olmayan, toksik olmayan ve biyolojik olarak parçalanabilen bir üründür. Tamamen bitkisel doğaya zarar vermeyen bir üründür. Lastiğinizde oluşan patlağı saniyenin onda biri gibi kısa bir zaman içinde lastiğinizde oluşan patlağı tamir eder.

Selülozik malzeme içermez tamamı su bazlı doğal bir üründür. Tiksotropik solüsyon (jel) lastik sibobu içerisinden lastiğe profesyonelce enjekte edilerek lastiğin legal ömrü boyunca kalıcı koruma sağlar.

Lastik Zırhı lastik içi dolgu jeli nasıl çalışır? 

Lastik içindeki hava basıncının zorlamasıyla, Lastik Zırhı ortaya çıkan delinme ve sızıntıları doldurarak anlık ve kalıcı bir onarım sağlar. Lastik döndükçe, iç sırt alanı eşit miktarda ve minimum 2mm Lastik Zırhı dolgu maddesi ile kaplanır. Bu kaplama, binlerce güçlü kilitleyici liflerin anlık reaksiyonla delici nesnenin etrafını tıkaması ile, delik ve sızıntıları anında tamir eder, hava kaçaklarını engeller.

Lastik Zırhı Kullanım Süresi Bütün lastikleri korur. Lastik Zırhı lastik ömrü süresince etkinliğini sürdürür, delinmelere karşı sürekli koruma sunar.

Önemli uyarı: Sahte ve işe yaramayan lastik zırhı ürünlerine dikkat ediniz. Keyifli ve güvenli bir sürüş için lastik zırhı kullanın! Lastik zırhı lastiğinizi 2 yıla kadar korur. Herhangi bir patlamada lastiğinize rot balans ayarınıza zarar vermeden güvenle yolunuza devam edebilirsiniz.

 

Lastik Zırhı Uygulama Alanları

Lastik Zırhı, patlayan lastiği kendi kendine tamir etmesini sağlamaktadır. Lastik patlamasından meydana gelebilecek kazalarda can ve mal kaybını önler. Lastik patlamaları için vereceğiniz paradan ve harcayacağınız zaman kaybından sizi kurtarır. Şiddetli soğuk, yağışlı hava ve aşırı sıcaklarda sizi lastik değiştirme zorunluluğunda bırakmaz. Issız yollarda gece karanlığında patlamış lastik değişiminden sizi kurtarır.

Lastik Zırhı devrim niteliğinde bir buluştur. Mikro fiberler ve doğal kauçuğun eşsiz birleşimi ile meydana gelmiştir. Dünyada Lastik Patlaklarını önleyerek kalıcı yama yapan tek formüldür. Her lastik çeşidinde kesin olarak patlakları önler.

Lastiğiniz her hangi bir şekilde delindiğinde, basınçlı havanın deliğe doğru hücumunun oluşturduğu kuvvetin etkisiyle, dönen lastiğin içerisinde, deliğe doğru hareket eder. Delik olan bölgeye geldiğinde burada basınçlı havanın da etkisiyle kenarlardan başlamak suretiyle delik üzerinde bir tampon ve doğal bir zırh oluşturur.

Lastik Zırhı kutusunda 2 Adet plastik şişeler içinde sıvı bulunmakta. Lastik havasını indirmek üzere 1 adet sibop kapağı ve sıvıyı lastik içine boşaltmayı sağlayan bir başlık mevcut. Her bir plastik şişe 1 lastik için kullanılmakta. 4 şişe, 4 lastik. Uygulama her bir lastik önce havası indirilerek şişeler içindeki sıvılar lastiğe boşaltılmakta daha sonra hava basılarak yola devam edebilirsiniz.

Lastik Zırhı aracınızın lastiklerinde seyir halinde veya dururken meydana gelebilecek patlakların saniyenin 1000/1 kadar bir zamanda en fazla 15 defaya kadar patlayan yeri kalıcı bir şekilde tamir ederek sizlerin belki hayatınız boyunca telafi edemeyeceğiniz maddi ve manevi kayıpların meydana gelmesini engeller.
 
Artık lastiğim patlayacak yolda kalacağım diye üzülmeyin.

Lastik Zırhının Özellikleri

Sıcak ve soğuk hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmez. Lastiğin ısınmasını önleyerek lastiğinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Lastiğiniz 10-15 defa 10 mmye kadar delinse bile hiçbir müdahale olmadan lastiğinizi içeriden kendi kendine kalıcı bir şekilde tamir eder.

Bir lastikte en az 10 en fazla 15 patlağı önler. Lastiğinizde oluşabilecek delikleri kalıcı olarak kapatır. Zaman içerisinde bozulmaz ve özelliğini kaybetmez. Görevi lastiğinizin ömrü boyunca devam eder. Yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı değildir. Su bazlıdır. Çevrecidir. Herhangi bir zararlı madde içermez.

Tamamen güvenlidir. Lastiğinize jantınıza ya da aracınıza hiçbir zarar vermez. Uluslararası araç üreticileri tarafından kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir. Ekonomiktir, sadece bir lastik patlak tamirine vereceğiniz ücret ile güvenli yolculuklar yapabilirsiniz.

Lastik Zırhının Kullanım Alanları

Hususi araçlar, askeri araçlar, ambulans araçları, itfaiye araçları, polis araçları, belediye araçları, iş makineleri, nakliye araçları, zirai araçlar, motosiklet, bisiklet, şişme bot ve her türlü havayla şişirilmiş araç lastikleri...
Lastik Zırhı yararları

Lastik patlamasından meydana gelebilecek kazalarda can ve mal kaybını önlemek. Lastik patlamaları için vereceğiniz paradan ve harcayacağınız zaman kaybından sizi kurtarır. Şiddetli soğuk, yağışlı hava ve aşırı sıcaklarda sizi lastik değiştirme zorunluluğunda bırakmaz. Issız yollarda, gece karanlığında patlamış lastik değişiminden sizi kurtarır.

Aerosol ve köpük tipi lastik tamir kitleriyle hiçbir benzerliği yoktur. Lastik ve janta zarar vermez.

Lastik Zırhı Nasıl Kullanılır

Lastik zırhı kullanımı Gayet pratiktir. Hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan aracınızın lastiklerine uygulayabileceğiniz bu ürün pratik kullanım sayesinde dilediğiniz en yakın lastik şişirme noktasında gerçekleştirebilirsiniz. Lastik Zırhı ile ilgili aşağıda yer alan talimatları dikkate almanızı öneriyoruz;

Öncelikle, aracınızın lastiklerinin balans ayarını mutlaka yaptırınız. Daha sonra aracınız park konumunda iken, sibobunun yere göre saat 5 veya 7 konumuna gelecek şekilde ayarlayınız.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Sibop iğnesini çıkararak havasını boşaltıyorsunuz. Ürün kutusu içinde pet şişe bulunmaktadır. Ürün şişesini kapağını açmadan önce şişeyi sallayarak içinde ki jelin iyice karışmasını öneriyoruz. Lastik zırhı şişesini bir lastik içine sıkarak içine jeli boşaltıyorsunuz. Sibop iğnesini takınız, lastiğinizi lastik üreticisinin tavsiye ettiği hava basıncına göre şişiriniz. Diğer 3 lastik içinde aynı işlemi uygulayınız.

Ürünün lastik içine dağılımının düzgün olma amacı ile 20 km/saat hız ile 1-2 km yol kat ediniz. Lastiğiniz 10-15 defa 10 mmye kadar delinse bile hiçbir müdahale olmadan lastiğinizi içeriden kendi kendine kalıcı bir şekilde tamir eder.

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin sitesi mgdtv.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

Etiketler: Lastik Lastik zırhı artık lastiğiniz patlamayacak yolda kalmayacaksınız lastik patlamasına son lastik tamiri lastik patlaması lastik tamir

FACEBOOK

YORUMLAR

TOPLULUK

YORUMLAR (0)

Yorum yapabilmek için üye olmalı ve giriş yapmalısınız.

Üye Olun Giriş Yapın

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

Türkiye'nin en kolay okunan haber sitesi olarak siz okuyucularımıza daima güvenilir ve objektif yayıncılık anlayışımızla hizmet vermekteyiz.
En güncel ekonomi haberleri, borsa durumu, finans, en yeni spor, sanat ve tarafsız siyaset haberlerine günlük olarak ulaşabileceğiniz geniş bir platform. Sıkılmadan okuyabileceğiniz, renkli görselleri ile, detaylı ancak bir o kadarda kısa ve öz yazılan içerikleriyle haber magazin Mgd Tv hizmetinizde.