MAGAZİN GAZETE DERGİ TV | Türkiye'nin En Kolay Okunan Haber Magazin Sitesi

26 Mayıs 2024 Pazar 15:54
Chrome Kullanıyorsanız:
1.Tarayıcınızın sağ üstündeki, şuna benzeyen düğmeye tıklayın:
2.Options veya Seçenekler yazan kısma tıklayın.
3.Home Page veya Ana sayfa yazan kısma sitemizin adresini yapıştırın ve kaydedin.

Firefox Kullanıyorsanız:
Sitemizin adresinin tamamını seçin ve tutup anasayfa düğmesine sürükleyin.

Anasayfa düğmesi genelde şöyle görünür:

ANASAYFA TELEVİZYON YARIŞMA İNDİRİM başlıyor!

Görüş ve Düşünceleriniz?

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhattapları tarafından dava açılabilmektedir.

SORUYU BİL İNDİRİMİ KAZAN

İNDİRİM başlıyor!

Yarışmaya katılan yarışmacılar kendilerine sorulan sorulara doğru cevap verip bildikçe arabanın fiyatı düşüyor...
22 Haziran 2023 Perşembe 21:08

Yep yeni ve benzersiz yarışma programı İndirim başlıyor. İnanılmaz ama gerçek bundan böyle herşey indirimli fiyatına hatta bedava... Dünya'nın en eğlenceli ve en kolay ödül kazandıran yarışma programı İndirim de sorular çok basit indirimi kapmak çok kolay.  Bu yarışma programında soruları bildikçe arabanın fiyatı düşüyor.

“Soruyu bil indirimi kazan…”

Tek Cümle “Sorulan sorulara doğru cevap veren her yarışmacı seçtiği ödülün fiyatını indiriyor”

Yarışmacı kendisine sunucu tarafından sorulan çoktan seçmeli 15 adet sorunun tamamına da doğru cevap verir ise seçtiği ödülü bedava kazanacaktır.

NEDEN İNDİRİM?

İndirim, hepimizin kulaktan aşina olduğu, pazarlama taktiği bir kelimedir. İndirim isminin tüm insanlar tarafından biliniyor olması oyun kurallarının basit ve anlaşılır olması izleyicinin formatı kolayca anlamasına sağlayacaktır. 7’den 70’e herkesin ailecek severek ve eğlenerek izleyeceği heyecanı yüksek bir program olacaktır.

FİYAT NASIL DÜŞECEK?

İnanılmaz ama gerçek bundan böyle her şey indirimli fiyatına hatta bedava...  Dünya'nın en eğlenceli ve en kolay ödül kazandıran yarışma programı İndirim de sorular çok basit indirimi kapmak çok kolay. 

Yarışmaya katılan yarışmacılar kendilerine sorulan sorulara doğru cevap verip bildikçe seçtikleri ödülün fiyatı düşüyor. Nasıl mı?

FORMAT

Yepyeni ve benzersiz yarışma programı İndirim başlıyor. İndirim bilgi yarışmasına seçilen yarışmacı program sunucusunun adını taktim ederek stüdyoya çağırdığı yarışmacı müzik ve özel ışık gösterisi ile stüdyoya girecektir.

Stüdyoya giren yarışmacı soruları rahatlıkla görebileceği bir LCD ekranında yer aldığı kendisi için özel tasarlanmış yarışmacı koltuğuna oturacaktır.

Program sunucusu yarışmacı ile kısa bir sohbet edecektir. Bunun nedeni yarışmacının heyecanını yenmesini ve seyircinin yarışmacıyı daha yakından tanımasını sağlamaktır.

Yarışmacı bu kısa sohbet içinde ilk olarak kendini tanıtacak ardından yarışmacı ile beraber gelen aile fertleri tek tek kendilerini tanıtacaklardır.

Tanışma faslı ardından yarışmacıya seçmek istediği ödül sorulacaktır. Yarışmacı stüdyo içinde yer alan birbirinden pahalı ödüller içinden birini seçecek ve yarışma başlayacaktır.

Sunucu, yarışmacıya dört (4) şıklı çoktan seçmeli bilgi sorularını tek tek sormaya başlayacaktır. Yarışmacıya toplamda 15 soru sorulacaktır. İlk soru kolay olacak ondan sonra gelen her soru bir önce ki sorudan zor olacaktır.

Yarışmacı kendisine sunucu tarafından sorulan her bir bilgi soruna yirmi beş (25) saniye içinde doğru cevap verdiği takdirde, indirim kazanacak ve seçtiği ödülün fiyatını kademe kademe düşürecektir.

Yarışmacı sorulan sorulardan birine dahi yanlış cevap verir ise elenmiş ve yarışmayı kaybetmiş olacaktır.

Yarışmacı kendisine sunucu tarafından sorulan çoktan seçmeli 15 adet sorunun tamamına da doğru cevap verir ise seçtiği ödülü bedava kazanacaktır.

Yarışmacıya, yarışma içinde sorulacak olan soruların zorluk derecesi yarışmacının seçtiği ödülün büyüklüğü ile doğru orantılı olacaktır.

JOKER KULLANIMI NASIL OLACAK?

Yarışma içinde yarışmacının kullanabileceği üç joker hakkı olacaktır. Bunlar Yarı Yarıya, Bir Bilene Sor ve Ben Bilmem Ailem Bilir jokerleri olacaktır.

YARI YARIYA JOKERİ

Yarışmacı sorulan sorunun cevabını bilmiyor ise YARI YARIYA seçebilir. Bu oyunda araba içine binen yarışmacı için sorulan dört (4) şıklı sorudan iki (2) şık çıkartılır. Geriye kalan iki şık yarışmacıya sorulacak ve cevap vermesi istenecektir. Cevap doğru çıkar ise yarışmaya devam edilecek yanlış çıkarsa yarışma kaybedilecektir.

BİR BİLENE SOR JOKERİ

Yarışmacı sorulan sorunun cevabını bilmiyor ise BİR BİLENE SOR jokerini kullanarak yarışmacı seyirciler arasından sorulan soruyu bildiğini düşündüğü bir kişiyi seçerek onunla birlikte kendisine sorulan soruya doğru cevap vermeye çalışacaktır. Cevap doğru çıkar ise yarışmaya devam edilecek yanlış çıkarsa yarışma kaybedilecektir.

BEN BİLMEM AİLEM BİLİR JOKERİ

Yarışmacı sorulan sorunun cevabını bilmiyor ise AİLEM BİLİR jokerini kullanarak soruyu beraberinde stüdyoya gelen aile fertlerine sorulacaktır ve cevap doğru çıkar ise bir üst soruya geçilecek yanlış çıkarsa yarışma kaybedilecektir.

Tüm joker kullanımlarında sorulan sorulara cevap kararını yine en son yarışmacı verecektir.

BU FİYATTAN SATIN ALMAK İSTER MİSİN?

Seçilen yarışmacılar aileleri ile yarışmaya katılacaktır. Seyirci için yarışma içinde yer alan ve fikirlerini beyan eden aile çok önemlidir. Aile, yarışma içinde çatışmaların çıkmasını sağlayacaktır. Aile, yarışmacı üzerinde hem baskı hem de destek olabilir. Yarışmacı ile beraber gelen ve izleyiciden ayrı bir loca içinde yer alacaktır.

Program sunucu beşinci sorudan sonra dilediği bir soruda ki bu da maksimum onuncu (10) soruya kadar olabilir, her hangi bir soruda bir defaya mahsus olmak üzere  – Ödülü bu fiyattan satın almak ister misin? Diye sorabilecektir. Yarışmacı bu soru sonrasında ailesi ile görüşebilecek fikir alış verişi yapacak belki parasal destek isteyecektir. Aile destek verecek ya da vermeyecektir. Eğer yanıt olumlu olur ise yarışmacı seçtiği ödülün sorulan soruya karşılık gelen indirim fiyatı üzerinden seçtiği ödülü satın alacak veya almayacaktır.

Bu yarışmada çekilmek yok… Ya kazanırsın ya da kaybedersin… Ancak bir şansın daha var oda ailen… Ailen destek olursa arabayı ucuza satın alırsın… Karar senin…

ANAHTAR OYUNU

Eğer yarışma başında seçilen ödül bir araba ise; son soruya kadar gelmeyi başaran yarışmacıya program sunucu bir teklif yapacaktır. On beşinci (15) soruda zor olan soru çok kolay bir soru ile takas edilecek ve yarışmacı sorulan bu kolay soruyu bilir ise birbirinin aynı beş (5) araba anahtarı içinden doğru olan araba anahtarını bulmasını isteyecektir. Yarışmacının anahtarlar içinden seçtiği anahtar arabayı çalıştırmaz ise yarışmacı arabayı kaybedecek, seçtiği anahtar arabayı çalıştırır ise yarışmacı arabayı bedava almaya hak kazanacaktır. 

İNTREAKTİF KATILIM

İndirim Bilgi Yarışması içinde sorulacak olan bilgi sorularına ekranları başında yer alan izleyicilerde cevap vermeye çalışacak, böylece izleyiciler kendilerini yarışmacıların yerine koyarak yarışmaya katılmış olacaklardır.

NASIL YARIŞMACI OLUNUR?

Yarışmacı olmak isteyenler internet üzerinden ilgili siteye girerek başvuru formu dolduracak ardından uygun görülürler ise profesyonel kast seçim ekibi tarafından mülakata çağırılacaklardır.

Ayrıca küçük ödüllerin yer aldığı ilgili internet sitesine girerek sorulan sorulara doğru cevap vererek seçtikleri ödüllerin fiyatlarını düşürerek sahip olabileceklerdir.

İndirim adlı tv yarışma formatının tüm fikir yayın hakları ve fikri mülkiyet hakları Cenk Yengiloğlu'na aittir.

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin sitesi mgdtv.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

Etiketler: İndirim yarışma tv program bilgi soru ödül format yarışmacı Bilen Adam bil indir telefon joker indirim bilgi yarışması soruyu bil indirim kazan bil kazan indirim kazan Cenk Yengiloğlu mgd haber güncel m041028

FACEBOOK

YORUMLAR

TOPLULUK

YORUMLAR (0)

Yorum yapabilmek için üye olmalı ve giriş yapmalısınız.

Üye Olun Giriş Yapın

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

Türkiye'nin en kolay okunan haber sitesi olarak siz okuyucularımıza daima güvenilir ve objektif yayıncılık anlayışımızla hizmet vermekteyiz.
En güncel ekonomi haberleri, borsa durumu, finans, en yeni spor, sanat ve tarafsız siyaset haberlerine günlük olarak ulaşabileceğiniz geniş bir platform. Sıkılmadan okuyabileceğiniz, renkli görselleri ile, detaylı ancak bir o kadarda kısa ve öz yazılan içerikleriyle haber magazin Mgd Tv hizmetinizde.