MAGAZİN GAZETE DERGİ TV | Türkiye'nin En Kolay Okunan Haber Magazin Sitesi

24 Temmuz 2024 Çarşamba 21:03
Chrome Kullanıyorsanız:
1.Tarayıcınızın sağ üstündeki, şuna benzeyen düğmeye tıklayın:
2.Options veya Seçenekler yazan kısma tıklayın.
3.Home Page veya Ana sayfa yazan kısma sitemizin adresini yapıştırın ve kaydedin.

Firefox Kullanıyorsanız:
Sitemizin adresinin tamamını seçin ve tutup anasayfa düğmesine sürükleyin.

Anasayfa düğmesi genelde şöyle görünür:

ANASAYFA TELEVİZYON YARIŞMA Menajerim Olur Musun? Başlıyor!

Görüş ve Düşünceleriniz?

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhattapları tarafından dava açılabilmektedir.

MENAJERLER STAR PEŞİNDE

Menajerim Olur Musun? Başlıyor!

Ben bir yıldızım diyorsan, gökyüzü yıldız dolu. Menajerim Olur Musun? Diyorsan, müzik senin sahne senin…
22 Haziran 2023 Perşembe 20:53

Ünlü Menajerler, ünlü yapımcılara STAR buluyor… Türkiye’nin en ünlü menajerleri yurt içi ve yurt dışında yaptıkları seçmeler sonucunda buldukları ve himayelerine aldıkları yıldız adayları ile canlı yayında yapımcıların karşısına geçiyor. Yapımcılar ve halkımız da oyları ile en iyi olanı, birlikte belirliyor.

Ben bir yıldızım diyorsan, gökyüzü yıldız dolu. Menajerim Olur Musun? Diyorsan, müzik senin sahne senin… 

Menajerim Olur Musun? Da bir ilk gerçekleşiyor; jüri üyeleri ile artık yarışmacılar değil Menajerler muhatap oluyor… Jüri deki yapımcılar en acımasız eleştirileri ile Menajerleri eleştiri yağmuruna tutarken, Menajerlerde himayelerine aldıkları YILDIZ adayları için yepyeni imajlar belirleyerek, sıfır parçalar bulup, okutup halkımıza ve jürimize kabul ettirmeye çalışıyor. Jüri ve menajerler arasında kıyasıya söz düellosuna yaşanırken, yıldız adayı yarışmacıların kimi menajerleri ne der ise onu yapıyor, kimi ise agresif tavrı ile menajerine acımasız eleştirilerde bulunuyor…

Menajerlerin seçtikleri şarkıcı adayları ile birlikte yarışacakları Menajerim Olur Musun? programının sunuculuğunu Türkiye’nin bir numaralı sunucusu Mehmet Ali Erbil, yardımcı sunuculuğunu ise ekranların sempatik ve güler yüzlü bayan sunucusu olan Ece Erken'in yapması bekleniyor. Menajer koltuğunda Lisa TunaAlpay AydınHaluk ŞentürkÖzgür Aras gibi ünlülerin oturması düşünülüyor. Yarışmanın jürisinde Türkiye’nin en deneyimli yapımcıları yer alacak. Tabi ki yarışmaya ismini ve farkını veren Türkiye’nin en ünlü altı menajeri programda yerini alacak.

Her menajer himayesine üç yarışmacı alacak. Menajerler himayelerindeki yarışmacılarla canlı yayında yapımcılardan oluşan jüri karşısında ter dökerek yarışacaklardır. Yarışmaya müziğin duayen ismi Turhan Yükseler veya Selçuk Tekay orkestrası renk katacaktır.

Menajerim Olur Musun? adlı televizyon müzik yarışması formatının sahibi Cenk Yengiloğlu'dur. Muhteşem bir sahne ve birbirinden değerli isimlerin yer alacağı Menajerim Olur Musun? Başlıyor…  

MENAJERİM OLUR MUSUN?

HEDEF KİTLE: AB, C ve C+ 

TÜRÜ: TV Games - Yarışma 

AMAÇ: Menajerim Olur Musun? Bu güne değin yapılmış ve yapılmakta olan benzeri formatlar; yarışmacı olarak programa katılan halktan insanların giyim, kuşam, saç ve şarkı seçimleri ile dalga geçerek bunları programa rating malzemesi yapılmaktaydı, oysaki Menajerim Olur Musun? Yarışmacı olarak halkın içinden seçilerek gelmiş olan yarışmacılarımızın her birine ünlü bir menajer vererek tüm bu soruların gerçek muhatabı olması gereken insanla jüriyi karşı karşıya bırakmayı ve yarışmacımızı izleyenler önünde küçük düşürmeden kaliteyi yakalamayı amaçlamaktadır.   

İÇERİK

SEÇMELER ve ÖN ELEME

Menajerim Olur Musun? seçmeleri, medya ve basın aracılığı ile önceden duyurulmuş olan illerde yapılacaktır. Seçmelere yaş ortalaması 16 ila 25 arasındaki bay bayan herkes katılabilecektir. Seçmeler ve ön eleme 12 ünlü menajer tarafından yapılacaktır. Yapımcı firma tarafından önceden belirlenmiş 12 ünlü menajer yarışmaya katılmak isteyen herkesten en iyi bildiği bir şarkıyı söylemesini isteyeceklerdir. Şarkıyı dinleyen menajerler (iyi ya da kötü okudun) yorumu yapmadan sadece adayı tanımak adına bir takım psikolojik ve sosyal içerikli sorular sorabileceklerdir. Daha sonra katılımcı yarışmacı adayı odada iken, gizli elektronik oylama ile OLURUM / OLMAM oylaması yapılacak ve elemelere kalıp kalmadığı kendisine evet ya da hayır ile beyan edilecektir. 

HAZIRLIKLAR ve OTEL 

Yurt genelinde yapılan tüm seçmeler sonunda belirlenmiş 36 yarışmacı adayı İstanbul da ki bir otel de bir hafta misafir edilecektir. Otelde yarışmacılar ve menajerler ile birlikte kalacaklardır. Menajerler bu sayede tüm yarışmacıların kişilik ve karakterlerini tarafsız bir gözle daha yakından tanıma fırsatı bulacaklardır. Yarışmacılar kendi aralarında birbirlerini eleştirebilecek ancak menajerler asla kendi aralarında yarışmacı adayları ile ilgili yorum veya eleştiri yapamayacaklardır. Tüm yarışmacı adayları kendi başlarına belirledikleri bir şarkıyı canlı sazlar ve ünlü bir müzik hocası eşliğinde bir hafta boyunca otelde prova edecek ve söylemeye çalışacaklardır. Bu çalışmaları tüm menajerler yakından takip edeceklerdir.

MENAJERLER BELİRLENİYOR

Her yarışmacı, otel de ki bir haftanın sonunda ilgili kanalın canlı yayınında, stüdyo seyircisi karşısında canlı sazlar eşliğinde kendi seçtikleri şarkıyı seslendireceklerdir. Sahneye her çıkan yarışmacı önce jüri den kendisi için yorum alacak daha sonra menajerlere dönerek Menajerim Olur Musun? diye soracaktır. Bu soru ile birlikte menajerler ellerindeki OLURUM ya da OLMAM yazılı pankartları havaya kaldırarak cevap vereceklerdir. Menajerler yarışmacının menajeri olmak isteyip istediklerini bu sayede söyleyeceklerdir. Yarışmacının menajeri olmak isteyen menajerler neden olmak istediklerini, olmak istemeyenler ise neden olmak istemediklerini o anda canlı yayında açıklayacaklardır. Bu sırada bir yarışmacı için birden fazla menajer OLURUM pankartı kaldırmış ise, jürimiz OLURUM diyen menajerler içinden yarışmacı için en uygun olanını kendi aralarında açık oylama ile belirleyerek seçip eşleyeceklerdir. Onaltı yarışmacı adayı içinde bu usulü ile elenerek belirlenmiş olan 12 yarışmacı gecenin sonunda 12 menajer ile eşleşmiş olacak olup 8 hafta sürecek olan gerçek yarışma için start almış olacaklardır. Burada 4 yarışmacıda seçilmeyerek elenmiş olacaktır.

İLK ADIM İMAJ 

Menajerler ilk hafta eşleştikleri yarışmacıları da yanlarına alarak hızla ilk adım olan imaj çalışmalarına başlayacaklardır. Proje içinde yer alacak olan ünlü bir modacı, kuaför ve makyöz yardımı ile menajerler menajeri oldukları yarışmacılarına istedikleri imajı vereceklerdir. Yarışma Jürisi, yarışma boyunca tüm imaj çalışmasından menajerleri sorumlu tutulacak ve eleştireceklerdir.

OTEL de WEBCAM, MSN ve TELEFON 

Her bir yarışmacı menajeri ile aynı otel odasını paylaşacaktır. Bu sayede menajer yarışmacısı ile daha yakından ilgilenecektir. Her bir yarışmacıya bir laptop verilecek bu sayede yarışmacılar yarışma ve çalışma saatleri dışında hayranları ile Whatsapp ile yazışabilecek, Webcam açabilecek, ayrıca her yarışmacıya ayrı ayrı verilecek olan cep telefonu numaralarından hayranları ile konuşabileceklerdir. Yarışmacılar tarafından yapılan tüm bu görüşme ve yazışmalar kayıt altına alınacak ve program içinde kullanılacaktır.   

FORMAT:

Menajerim Olur Musun? bir erkek ve bir bayan sunucu tarafından sunulacak olup, yarışma içinde dört ünlü müzik yapımcısından oluşan jüri ekibi ile 12 ünlü menajer ve 12 yarışmacının hazır bulunduğu stüdyodan canlı olarak yayınlanacaktır. Canlı seyirci ve canlı sazlar eşliğince yarışmacıların canlı performans olarak söyleyecekleri şarkılar, daha önce hiçbir yerde çalınmamış, söylenmemiş ve duyulmamış şarkılar olacağı gibi bilindik parçalar da olabilecektir.  

Menajerim Olur Musun? televizyon programı erkek sunucunun açılış sunumu ile başlayacaktır. Erkek sunucu açılış konuşmasının ardından yarışmaya katılacak olan yarışmacıları ve menajerlerini tanıtarak haklarında kısa bilgiler verecek ve ardından yarışma jürimizi olan dört ünlü müzik yapımcısını tanıtacaktır. Bu arada sunucu, sahne alacak olan tüm yarışmacı ve şarkıları için halkımızdan cep telefonlarının SMS yolu ile oylama yapmalarını isteyecektir. Yarışmacılar menajerlerinin onlar için tasarladığı yeni imajları ile kırmızı odada bayan sunucumuz ile kısa bir sohbet edecek ve ardından yarışmada sahne almak üzere erkek sunucunun sahneye davetini bekleyecektir.

Her yarışmacı, o hafta menajerinin kendisi için seçtiği bir şarkı ile sahne alacaktır. Sahneye gelen her yarışmacı canlı sazlar eşliğinde şarkısını seslendirecektir. Erkek sunucu şarkının bitiminden sonra yarışmacının yanına gelerek kısa bir sohbet edecek ardından ilk olarak yarışmacının menajerine dönerek neden bu şarkıyı seçtiğini, neden böyle bir imaj çalışmasına girdiğini, yarışmacının sahne duruşu ve seyirci kontağı ile ilgili sorular soracaktır.

Sunucumuz aldığı cevaplar bitiminde hemen jürimize dönecek ve tek tek yorum ve eleştirilerini almak üzere söz verecektir. Daha sonra da sunucumuz jürimizden söz konusu menajer ve yarışmacı ile ilgili oylama yapmalarını isteyecektir. Bu sırada karşılıklı konuşmalar ve tartışmalar ile jüri üyeleri seslendirilen şarkıya, yarışmacıya, imajına ve menajerin kendine yorumlar yapacaklar, menajerler ise bu oylama ve eleştirilere cevap verebileceklerdir. Yarışmacıların o hafta içinde kayıt altında yapılan tüm MSN, Whatsapp, webcam, mesaj, e-mail ve Telefon görüşmeleri de gerekli görüldüğü taktirde yayın içinde VTR olarak yayınlanacaktır. 

Sunucumuz ayrıca tüm yarışmacılara halkımızın oyları ile destek vermesini isteyecektir. Tüm yarışmacılar sahne aldıktan ve oylamalar yapıldıktan sonra noter huzurunda halkımız tarafından yollanan SMS oyları ile sona kalan üç yarışmacı belirlenecek ve menajerleri ile sahneye davet edileceklerdir. Yarışmacı ve menajeri dilerler ise son olarak savunmalarını yapacaklar ve ardından halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı ve menajeri yarışmadan eleneceklerdir.  

ÖDÜL: Sekiz hafta boyunca yukarıda ki şekli ile yapılacak olan yarışma sonunda en çok birincilik almış olan yarışmacı ve şarkıları için bir albüm yapılacak yarışmacının menajerliği üstlenen menajere de 250.000 TL para ödülü verilecektir. 

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin sitesi mgdtv.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

Etiketler: Menajerim Olur Musun? Menajer star yıldız yarışma pop star pop orkestra müzik sahne oy oylama seçmeler jüri sıfır parça format televizyon formatı Mehmet Ali Erbil Cenk Yengiloğlu Özgür Aras Lisa Tuna Alpay Aydın Haluk Şentürk Ece Erken Turhan Yükseler Selçuk Tekay şarkı şarkıcı ünlüler webcam whatsapp msn mesenger mgd haber güncel m041028

FACEBOOK

YORUMLAR

TOPLULUK

YORUMLAR (0)

Yorum yapabilmek için üye olmalı ve giriş yapmalısınız.

Üye Olun Giriş Yapın

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

Türkiye'nin en kolay okunan haber sitesi olarak siz okuyucularımıza daima güvenilir ve objektif yayıncılık anlayışımızla hizmet vermekteyiz.
En güncel ekonomi haberleri, borsa durumu, finans, en yeni spor, sanat ve tarafsız siyaset haberlerine günlük olarak ulaşabileceğiniz geniş bir platform. Sıkılmadan okuyabileceğiniz, renkli görselleri ile, detaylı ancak bir o kadarda kısa ve öz yazılan içerikleriyle haber magazin Mgd Tv hizmetinizde.